Mano pasirinkti variantai ()Mano palyginimai ()Mano išsaugotos paieškos ()Atstovybės vietos paieška
Lexus Program Benefits

LEXUS SELECT

Sertifikuotų naudotų automobilių privalumai

LEXUS SELECT NAUDOTŲ AUTOMOBILIŲ PROGRAMOS PRIVALUMAI

Lexus Logo Lexus Logo
LT - Content "program benefits"

Visapusiška kokybės patikra

Visapusiška kokybės patikra

Lexus SELECT statusas suteikiamas tik griežčiausius Lexus standartus atitinkantiems naudotiems automobiliams. Pavyzdžiui, visi mūsų naudoti Lexus automobiliai yra nuodugniai patikrinti technikos specialistų pagal 150 punktų, o hibridiniams modeliams buvo taikoma hibridinės sistemos techninė patikra. Mes užtikriname nepriekaištingą savo automobilių kokybę: Lexus SELECT statusas gali būti suteiktas net iki 160 000 km nuvažiavusiems ar iki 8 metų senumo automobiliams. Į programą visi Lexus SELECT automobiliai įtraukiami tik patikrinus jų saugumą ir kokybę. Lexus technikos specialistai kruopščiai patikrina bendrą automobilio būklę – jo išorę, vidų ir apačią. Atlikus patikrą ir visas reikiamas technines korekcijas, automobilio salonas ir išorė skrupulingai išvaloma.

Garantija

Lexus garantija užtikrina, kad Jūs perkate kokybišką naudotą Lexus automobilį pagal Lexus SELECT programą. Kad galėtumėte visiškai ramiai jaustis už vairo, Lexus SELECT automobiliams taikoma 2 metų arba 500 000 km ridos garantija. Tai viena daugiausia aspektų apimančių garantijų, siūlomų naudotiems automobiliams. Ji leis patirti tikrą malonumą važinėjant naudotu Lexus automobiliu. Lexus SELECT naudotiems automobiliams taikoma garantija suteikia tokį pat ramybės jausmą, kaip ir naujų Lexus automobilių garantija. Konkrečios garantijos sąlygos išsamiai aprašytos garantijos knygelėje, kurią galite gauti artimiausioje Lexus atstovybėje.

Lexus pagalbos kelyje programa

Visiems Lexus SELECT naudotiems automobiliams taip pat taikoma Lexus pagalbos kelyje programa, galiojanti ne trumpiau nei vienerius metus. Pagalba ištisą parą be poilsio dienų Europos keliuose teikiama panašiomis sąlygomis, kaip ir naujų Lexus automobilių savininkams. Gedimo atveju Jums bus pasiūlytos tokios paslaugos: automobilio vilkimas į artimiausią atstovybę, apgyvendinimas prabangiame viešbutyje, pirmosios klasės traukinio arba verslo klasės lėktuvo bilietai arba pakaitinis Lexus automobilis. Visos sąlygos aprašytos Lexus SELECT garantijos knygelėje, kurią galite gauti artimiausioje Lexus atstovybėje.

Išsami techninės priežiūros istorija

Visi Lexus SELECT automobiliai turi turėti techninės priežiūros istoriją, patvirtintą Lexus atstovybės. Automobilius mes gauname iš savo patikimų partnerių arba iš savo tinklo. Tai užtikrina ilgalaikį automobilio patikimumą ir tokias pat charakteristikas, kaip ir naujo automobilio.
Lexus LogoLexus Logo
Lexus LogoLexus Logo